System deskowań z prefabrykatów przemysłowych, systemy deskowań mostowych Łatwa konserwacja

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Prowincja Shandong
Nazwa handlowa: BOYOUN
Orzecznictwo: SGS; ISO
Numer modelu: Coustomized
Minimalne zamówienie: Negocjować
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: standardowe
Czas dostawy: 20-50 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 5000 ton miesięcznie
Użycie: Deskowanie szalunkowe aplikacji: Konstrukcja betonowa
materiał: Q235 Stal rozmiar: Rysunek projektu
High Light:

deskowanie dźwigara skrzynkowego

,

dźwigar segmentowy

Dźwigar do betonowych skrzynek odlewniczych Forrmwork

OPIS PRODUKTU

Cechy:
Form Szalunek przemieszcza się przez główny dźwigar wsparty na formie wewnętrznej i przyjmuje hydrauliczny system podnoszenia dwuliniowy w celu osiągnięcia wysokiej precyzji, zwartej konstrukcji, całkowitego skurczu i łatwego wyjmowania z formy.
Asy Łatwa obsługa, integralnie podnosząc i przeciągając wewnętrzną formę do szalunku, może osiągnąć całkowite rozformowanie po wylaniu betonu bez ręcznego demontażu, znacznie zmniejsza pracochłonność i poprawia wydajność pracy.
③ Do końca 2013 r. Prawie 2000 zestawów szalunków skrzynkowych, które wyprodukowaliśmy, jest używanych w ponad 50 krajowych budownictwie kolei dużych prędkości, autostrad, kolei międzymiastowych i metra.

Zalety i korzyści

1. Prostota konstrukcji

• łatwiejszy montaż zewnętrznych cięgien po naprężeniu
2. Oszczędność czasu / efektywność kosztowa
• prefabrykowany segment przeznaczony do prefabrykacji i przechowywania na odlewni podczas budowy fundamentu i podkonstrukcji.
3. Kontrola jakości Q - A / QC
• segment prefabrykowany do produkcji w warunkach fabrycznych z dobrą kontrolą jakości.

Prefabrykowany dźwigar segmentowy

Segmentowy system deskowań montażowych jest stosowany do prefabrykowanego dźwigara wspornikowego segmentowego. Jest to niestandardowy sprzęt w nowym stylu. Wprowadziliśmy na rynek system prefabrykowanych dźwigarów segmentowych BY1507 z prefabrykowanymi skrzynkami z zaletami mniejszego zajmowania gruntów, łatwości obsługi, mniejszego ograniczenia topograficznego, łatwego układu belek, dużego wykorzystania szalunków i cokołu, co znacznie skróciło okres budowy.

O NAS

Boyoun to chiński producent i dostawca szalunków i rusztowań stosowanych w inżynierii lądowej i budownictwie. Jego fabryka ma siedzibę w dzielnicy Binbei, Binzhou, i działa 6 centrów logistycznych w całych Chinach.


Firma Boyoun została założona w 2006 roku, aby produkować wyroby szalunkowe do mostu dźwigarowego. Działalność firmy w Chinach gwałtownie wzrosła w ciągu ostatniej dekady, a kraj ten stał się największym rynkiem zbytu.


Boyoun działa w ramach certyfikatu jakości ISO 9001: 2008. Zakres obejmuje działania: sprzedaż, wynajem i konserwację sprzętu szalunkowego, w tym projektowanie, produkcję, montaż i dystrybucję naszych systemów.

Produkty

Produkty, systemy i usługi deskowania obejmują szalunki mostowe, szalunki tunelowe i rusztowania.

Działalność Boyoun opiera się na połączeniu produkcji, sprzedaży i wynajmu sprzętu, instalacji i konserwacji.

Inżynieria

W Boyoun dużo inwestujemy w badania i rozwój, aby zwiększyć wartość dodaną dla branży. Dział inżynierii Boyoun stworzył ponad 40 patentów i wzorów użytkowych.

Umożliwiło to wdrożenie i uprzemysłowienie konstrukcji betonowych „odlewanych na miejscu”, a także zapewniało wartość dodaną w zakresie bezpieczeństwa i ergonomii.

Technologia

Oferujemy konsultacje na miejscu i porady dotyczące bezpieczeństwa, aby pomóc naszym klientom w bezpiecznej pracy i zwiększyć wydajność w każdym projekcie.


Biuro Techniczne Boyoun łączy w tym celu doświadczenie personelu z zaawansowanymi systemami CAD i samodzielnie opracowanym oprogramowaniem.

Kompleksowa obsługa Boyoun

Boyoun stara się być jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w swojej branży ze względu na kompleksową obsługę.
Wynik ten powinien być uzyskiwany dzięki jakości ludzkiego zespołu firmy, gamie rozwiązań i usług, które Boyoun oferuje swoim klientom oraz zarządzaniu biznesem skoncentrowanym na całkowitej jakości.

FAQ

1. Gdzie jest twoja fabryka?

Nasza fabryka znajduje się w mieście Binzhou, w prowincji Shandong, gdzie jest 350 km od Pekinu, 240 km od portu Tianjin. Nasze biuro sprzedaży znajduje się w mieście Pekin.

2. Jak szybko można dostarczyć moje zamówienie?

Możesz podać żądaną datę dostawy swojego zamówienia. Zamówienie i żądana data dostawy zostaną sprawdzone po wysłaniu zamówienia.
Po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia znajdziesz informację o ostatecznej dacie dostawy (wychodzącej). Dołożymy oczywiście wszelkich starań, aby dotrzymać określonego terminu dostawy.

3. Jaki jest materiał twoich produktów?

Stal Q235B lub Q345B.

Szczegóły kontaktu

WhatsApp : +8618611976923