Mocna konstrukcja Elementy szalunku tunelowego, wózek z podszewką tunelową Stały Elastyczny

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: SHANDONG, CHINY
Nazwa handlowa: BOYOUN
Orzecznictwo: SGS; ISO
Numer modelu: System deskowania
Minimalne zamówienie: Negocjować
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: Standard lub zgodnie z wymaganiami klienta
Możliwość Supply: 60000 ton / ton rocznie
materiał: Q235B Stal Certyfikat: ISO 9001
Użycie: Łatwy w użyciu Kolor: zgodnie z twoimi wymaganiami
Obróbka powierzchni: Namalowany typu: Forma mostu
MOQ: 50 ton Tolerancja: Standardowo lub zgodnie z wymaganiami
Projekt deskowania: Dostawa Boyoun Port: Tianjin / Qingdao
High Light:

elementy szalunku tunelowego

,

szalunki stalowe tunelowe

Metalowy tunelowy słup słupowy metra przepust przepustowy o wysokiej sztywności okrągły szalunek do mostu

Wózek do wykładania tuneli

Istnieją różne specyfikacje: 6 m, 7,5 m, 9 m, 10,5 m, 12 m. Klienci mogą wybrać go w zależności od długości tunelu i okresu budowy. Wózek na wykładzinę można podzielić na łuk boczny i dachowy, w pełni okrągły typ belki aceratowej, typ iglicy dolnej platformy, w pełni okrągły typ itp.

Wózek jednotorowy z wykładziną kolejową jest specjalnym wyposażeniem, które musi być stosowane w okładzinie wtórnej konstrukcji tunelu jednotorowego. Służy do budowy podszewki wewnętrznej ściany tunelu. Posiada funkcje pionowej formy i funkcji formowania, wysokie wykończenie powierzchni okładziny i dużą prędkość wykładania.

O NAS

Boyoun to chiński producent i dostawca szalunków i rusztowań stosowanych w inżynierii lądowej i budownictwie. Jego fabryka ma siedzibę w dzielnicy Binbei, Binzhou, i działa 6 centrów logistycznych w całych Chinach.


Firma Boyoun została założona w 2006 roku, aby produkować wyroby szalunkowe do mostu dźwigarowego. Działalność firmy w Chinach gwałtownie wzrosła w ciągu ostatniej dekady, a kraj ten stał się największym rynkiem zbytu.


Boyoun działa w ramach certyfikatu jakości ISO 9001: 2008. Zakres obejmuje działania: sprzedaż, wynajem i konserwację sprzętu szalunkowego, w tym projektowanie, produkcję, montaż i dystrybucję naszych systemów.
Nasze międzynarodowe zarządzanie oznacza dogłębną wiedzę specjalistyczną. Dzięki znajomości i zrozumieniu lokalnych wymagań opracowywane są odpowiednie systemy deskowań i rusztowań, aby sprostać wszystkim potrzebom na całym świecie. Naszym celem jest zbliżenie się do naszych klientów na całym świecie w przyszłości i zapewnienie im jeszcze lepszej i szybszej obsługi

OPIS PRODUKTU
Wózek do wykładania tuneli

1. Wózek opracowany przez Boyoun, który koncentruje się na podobieństwie, konstrukcji ludzkości. Niezawodna konstrukcja, wygodna obsługa, dobra powierzchnia tunelu itp.
2. Wózek szeroko stosowany w autostradach, kolejach, projektach wodnych, inżynierii wodnej, projektach publicznych i projektach przemysłu obronnego.
3. Wózek tunelowy, który składa się z zespołu szalunku, urządzenia jezdnego, zespołu ramy portalowej, urządzenia jezdnego głównego i nadrzędnego-podrzędnego, bocznego cylindra oleju hydraulicznego, podnośnika bocznego i podparcia ramy portalowej itp.


Zasady projektowania:

- niewielka waga;
- prosta, mocna i stabilna struktura;
- łatwo przenoszony, montowany i zdejmowany;
- silna możliwość ponownego użycia;
- małe odkształcenie pod wpływem siły;
- odpowiednia przestrzeń pod podróżnikiem i zapewniająca dużą przestrzeń dla operacji budowy prętów i szalunków.

Kompleksowe rozwiązanie

Profesjonalne rozwiązanie dla każdego projektu

Szybka oferta w konkurencyjnej cenie

Przetwarzaj każdy unikalny projekt dla klienta

Instruktorzy szalunków

Instruktorzy deskowania Boyoun to specjalnie przeszkoleni i doświadczeni praktycy, którzy wiedzą, jak zainstalować

Nasza pojemność.

Obecnie musimy mieć rośliny o powierzchni ponad 100 000 metrów kwadratowych, ponad 400 profesjonalnych pracowników firmy. Dostarczymy zintegrowane rozwiązania dla globalnych klientów.

Nasz sprzęt.

Nasza firma ma suwnicę bramową 13 zestawów, kombajn płytowy 5 zestawów, giętarkę 2 zestawy, walcarkę 3 zestawy, wykrawarkę 4 zestawy, kompresor 9 zestawów, wiertarkę promieniową 4 zestawy, wiertarkę CNC 10 zestawów, maszynę CNC 15 zestawów, rury - maszyna do cięcia 6 zestawów, CPSM 5 zestawów, piła bezzębna 10 zestawów, tokarka 10 zestawów, półautomatyczna maszyna do cięcia 6 zestawów, bezpowietrzna maszyna do natrysku 6 zestawów, jej własna rozwinięta hydrauliczna maszyna do poziomowania 2 zestawy, maszyna do prostowania ram 1 zestawy, Obsługa automatycznych urządzeń spawalniczych 8 zestawów i innych urządzeń.

FAQ

1. Gdzie jest twoja fabryka?

Nasza fabryka znajduje się w mieście Binzhou, w prowincji Shandong, gdzie jest 350 km od Pekinu, 240 km od portu Tianjin. Nasze biuro sprzedaży znajduje się w mieście Pekin.

2. Jak szybko można dostarczyć moje zamówienie?

Możesz podać żądaną datę dostawy swojego zamówienia. Zamówienie i żądana data dostawy zostaną sprawdzone po wysłaniu zamówienia.
Po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia znajdziesz informację o ostatecznej dacie dostawy (wychodzącej). Dołożymy oczywiście wszelkich starań, aby dotrzymać określonego terminu dostawy.

3. Jaki jest materiał twoich produktów?

Stal Q235B lub Q345B.

Wózek do wykładania tuneli

Szczegóły kontaktu

WhatsApp : +8618611976923